Založ si blog

Politici na Slovensku sú ako sliepočky.

Všimnite si ako sa správajú politici na Slovensku.

Na akúkoľvek otázku odpovedajú vyhýbavo. Každú odpoveď zamotajú do spleti pavučín v ktorej sa človek nedokáže orientovať.

Robia to zámerne aby sme si nevšimli že oni nemajú odpoveď pretože v slovenskej politike nie sú odpovede. Odpoveď je vždy o poschodie vyššie. Odpoveď majú vždy investori. (nebudem ich hanlivo nazývať oligarchami pretože oni len investujú do sebeckých šašov s kopou titulov za aj pred menom.)

Sofistikované lži sú čím ďalej tým viac prepracované. Všimol som si že nováčikovia robia menšiu chybu. Novodobí národovci vo svojich statusoch napríklad vyvracajú holokaust a majú kopec zaručených informácií o minulosti a pôvode Slovenského štátu. Keď sa ich ale moderátor na pôde parlamentu opýta či súhlasia s deportáciami slovenských židov odpoveď je že oni nie sú historici.

Ak nie sú historici nech sa nevyjadrujú k minulosti budú vyzerať rozumnejšie.

Ak sa opýtate Fica či bol v byte ktorý sa spomína v spise gorila odpovie že on sa nenechá zatiahnuť do zákulisných hier a machinácií tvorených opozíciou.

Túto geniálnu odpoveď naučil všetkých svojich ľudí a tí ju papagájujú do vtedy kým sa novinárom znechutí sa ich to pýtať.

Ak sa opýtate Kaliňáka či a prečo mu niekto poslal na účet stotisícove sumy po obrovskom nátlaku verejnosti mu banka vytlačí doklad o nejakom prevode a on ho roztrasenými rukami ukáže na 5 sekúnd do kamery.(mne toto nejak nestačí)

Ideálne pre politikov zo smeru pri akejkoľvek konfrontácii je vyhovoriť sa na predchádzajúcu vládu, čo je už smiešne pretože vo vláde sú 3 obdobie.

Ak sa opýtate Mečiara čo vie o únose Kováča mladšieho tak si matne spomína na nejakého prezidentovho syna.

Ak sa opýtate Kollára či je v poriadku že si spravil 10 detí skoro každé s inou ženou dostanete odpoveď že sa o ne stará.( popri politike a podnikaní ??? ani sa nezmôžem toto komentovať mám dve malé deti)

Na otázku či bol na dovolenke s momentálne odsúdenými členmi podsvetia Vám povie že sa náhodou stretli.(na Kube ? tak tomuto by neuverila ani moja 4 ročná dcéra)

Je treba povedať že od Fica cez Dzurindu,  Danka a Bugára až po Kollára majú všetci dokonalú taktiku. ( klamať, klamať, zatĺkať, zavádzať)

Politická scéna je javisko a oni sú herci ktorí musia dokonale zvládnuť svoju rolu aby im ľudia uverili a oni získali oskara.

Za posledných 26,5 rokov nikoho slovo v politike neplatilo. Nikto nám nepovedal pravdu. Nikto nebol potrestaný. Nikto sa konkrétne nevyjadril na konkrétnu otázku.

Každý si len potreboval a potrebuje riešiť seba a pretrpieť tlak verejnosti a médií nech sa deje čokoľvek.

V tomto našich politikov obdivujem s akou ľahkosťou dokážu znášať dennodenne ten enormný tlak verejnosti.

Pýtam sa kde sú tie chlapské reči a chlapské sľuby ktoré uvádzajú na reklamných bilboardoch?

No čo už musí to stáť za to alebo majú v nrsr na stoličkách veľmi silné lepidlo 🙂

 

Sladký život mravcov

23.06.2017

Na gazdovskom dvore žil mravec. Mladý ctižiadostivý mravec ktorý sa vždy snažil byť iný ako ostatní. Chcel vynikať a odlíšiť sa od davu.V mravenisku ale platili jasné pravidlá, pracovať, viac »

Zdá sa to iba mne?

22.06.2017

Často si kladiem otázku kam sa to tá naša spoločnosť vyvíja, čo za ľudia nám to vládnu a tvoria pre nás zákony? Aké morálne hodnoty môže mať politik, ktorý sa nehanbi si ”akože” viac »

Prvý alebo druhý pilier : Je toto nutné?

04.06.2015

Prihováram sa Vám drahí Slováci a chcem upozorniť na situáciu,ktorá tu nastala po otvorení druhého piliera. Tak ako aj Vy aj ja som dostal pred pár mesiacmi obálku od Sociálnej poisťovne kde viac »

Melania Trumpová

Melania Trumpová navštívila zadržané deti, rozruch vyvolala bundou. V lietadle sa prezliekla

21.06.2018 23:30

Prvá dáma Spojených štátov Melania Trumpová zavítala na neohlásenú návštevu centra pre deti prisťahovalcov, ktoré boli zadržané po nelegálnom príchode do USA.

John Bolton

Londýn, Rím, Moskva. Trumpov poradca mieri do Ruska, aby rokoval o stretnutí s Putinom

21.06.2018 22:16

Poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton odcestuje do Moskvy, aby tam rokoval o možnom stretnutí prezidenta USA so šéfom Kremľa.

Nemecko, počasie, búrka, škody

Nepriaznivé počasie trápi Česko, silný vietor odrezal tisíce ľudí od elektriny

21.06.2018 22:00

V Českej republike zostalo vo štvrtok popoludní bez elektriny asi 15-tisíc ľudí, a to najmä na severe krajiny.

euro, bankovky, peniaze, mince

Taliani zostávajú verní euru

21.06.2018 21:56

Taliansko nespochybňuje spoločnú európsku menu, povedal na stretnutí Euroskupiny taliansky minister financií a hospodárstva Giovanni Tria.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 7584x
Priemerná čítanosť článkov: 1264x

Autor blogu