Založ si blog

Politici na Slovensku sú ako sliepočky.

Všimnite si ako sa správajú politici na Slovensku.

Na akúkoľvek otázku odpovedajú vyhýbavo. Každú odpoveď zamotajú do spleti pavučín v ktorej sa človek nedokáže orientovať.

Robia to zámerne aby sme si nevšimli že oni nemajú odpoveď pretože v slovenskej politike nie sú odpovede. Odpoveď je vždy o poschodie vyššie. Odpoveď majú vždy investori. (nebudem ich hanlivo nazývať oligarchami pretože oni len investujú do sebeckých šašov s kopou titulov za aj pred menom.)

Sofistikované lži sú čím ďalej tým viac prepracované. Všimol som si že nováčikovia robia menšiu chybu. Novodobí národovci vo svojich statusoch napríklad vyvracajú holokaust a majú kopec zaručených informácií o minulosti a pôvode Slovenského štátu. Keď sa ich ale moderátor na pôde parlamentu opýta či súhlasia s deportáciami slovenských židov odpoveď je že oni nie sú historici.

Ak nie sú historici nech sa nevyjadrujú k minulosti budú vyzerať rozumnejšie.

Ak sa opýtate Fica či bol v byte ktorý sa spomína v spise gorila odpovie že on sa nenechá zatiahnuť do zákulisných hier a machinácií tvorených opozíciou.

Túto geniálnu odpoveď naučil všetkých svojich ľudí a tí ju papagájujú do vtedy kým sa novinárom znechutí sa ich to pýtať.

Ak sa opýtate Kaliňáka či a prečo mu niekto poslal na účet stotisícove sumy po obrovskom nátlaku verejnosti mu banka vytlačí doklad o nejakom prevode a on ho roztrasenými rukami ukáže na 5 sekúnd do kamery.(mne toto nejak nestačí)

Ideálne pre politikov zo smeru pri akejkoľvek konfrontácii je vyhovoriť sa na predchádzajúcu vládu, čo je už smiešne pretože vo vláde sú 3 obdobie.

Ak sa opýtate Mečiara čo vie o únose Kováča mladšieho tak si matne spomína na nejakého prezidentovho syna.

Ak sa opýtate Kollára či je v poriadku že si spravil 10 detí skoro každé s inou ženou dostanete odpoveď že sa o ne stará.( popri politike a podnikaní ??? ani sa nezmôžem toto komentovať mám dve malé deti)

Na otázku či bol na dovolenke s momentálne odsúdenými členmi podsvetia Vám povie že sa náhodou stretli.(na Kube ? tak tomuto by neuverila ani moja 4 ročná dcéra)

Je treba povedať že od Fica cez Dzurindu,  Danka a Bugára až po Kollára majú všetci dokonalú taktiku. ( klamať, klamať, zatĺkať, zavádzať)

Politická scéna je javisko a oni sú herci ktorí musia dokonale zvládnuť svoju rolu aby im ľudia uverili a oni získali oskara.

Za posledných 26,5 rokov nikoho slovo v politike neplatilo. Nikto nám nepovedal pravdu. Nikto nebol potrestaný. Nikto sa konkrétne nevyjadril na konkrétnu otázku.

Každý si len potreboval a potrebuje riešiť seba a pretrpieť tlak verejnosti a médií nech sa deje čokoľvek.

V tomto našich politikov obdivujem s akou ľahkosťou dokážu znášať dennodenne ten enormný tlak verejnosti.

Pýtam sa kde sú tie chlapské reči a chlapské sľuby ktoré uvádzajú na reklamných bilboardoch?

No čo už musí to stáť za to alebo majú v nrsr na stoličkách veľmi silné lepidlo 🙂

 

Sladký život mravcov

23.06.2017

Na gazdovskom dvore žil mravec. Mladý ctižiadostivý mravec ktorý sa vždy snažil byť iný ako ostatní. Chcel vynikať a odlíšiť sa od davu.V mravenisku ale platili jasné pravidlá, pracovať, viac »

Zdá sa to iba mne?

22.06.2017

Často si kladiem otázku kam sa to tá naša spoločnosť vyvíja, čo za ľudia nám to vládnu a tvoria pre nás zákony? Aké morálne hodnoty môže mať politik, ktorý sa nehanbi si ”akože” viac »

Prvý alebo druhý pilier : Je toto nutné?

04.06.2015

Prihováram sa Vám drahí Slováci a chcem upozorniť na situáciu,ktorá tu nastala po otvorení druhého piliera. Tak ako aj Vy aj ja som dostal pred pár mesiacmi obálku od Sociálnej poisťovne kde viac »

európsky parlament

Komunikácia diplomatov EÚ sa stala terčom hakerského útoku, píše The New York Times

19.12.2018 10:00

Hakerské útoky údajne identifikovala spoločnosť Area 1, venujúca sa kybernetickej bezpečnosti.

trump

Trumpova komisia pre bezpečnosť škôl odporúča aj vyzbrojenie zamestnancov

19.12.2018 09:36

Rovnako sa prikláňa k využívaniu veteránov ako strážcov a zrušeniu smerníc prijatých počas predošlej vlády.

migrant dieťa deti tábor

Utečenci áno, migranti nie. Slovensko o druhom pakte nehlasuje

19.12.2018 09:30

Valné zhromaždenie OSN v noci pondelok drvivou väčšinou prijalo globálny pakt o utečencoch.

18ERDOGAN-TASR-3X

Erdoganov 'turecký pochod' na Eufrat

19.12.2018 09:00

Turecký prezident opakuje, že jeho armáda ukončila prípravy na operáciu na sýrskom území, východne od rieky Eufrat.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 8144x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu